ЗМІ розповіли про збулася кошмарі корпорації Apple

Новий флагман Apple iPhone X став найгіршим кошмаром наяву для корпорації, пише портал Business Insider.

За останнє десятиліття фінансова діяльність корпорації Apple все більш залежала від одного продукту – iPhone. На даний момент iPhone становить від 60 до 70 відсотків від доходів корпорації.

Відзначається, що за більшу частину історії iPhone Apple випускала одну модель в рік, вважаючи за краще кількості якість. У 2013 році корпорація випустила дві моделі, а в 2017 вперше справила три. Різноманітність асортименту скорочує ризики, проте надання iPhone невідповідною важливості створило фактор ризику, яке інвестори спостерігають вже деякий час: а раптом цей продукт провалиться?

Як повідомляє видання, до недавнього часу можливість краху iPhone була актуальною, навіть коли надходили повідомлення про неполадки в роботі програми Siri при її впровадженні або функції 3D Touch. У цих випадках Apple впоралася з проблемою і змогла переконати споживачів, що їм потрібен цей смартфон.

Портал вказує на два варіанти провалу iPhone: або сам продукт не вразить покупців і попит на нього похитнеться, або Apple не вдасться задовольнити попит, навіть якщо сам продукт буде гідним.

І останній варіант, на думку видання, виглядає найбільш ймовірним: у нового флагмана все більше шансів отримати поразку, причому сам по собі смартфон виглядає приголомшливим, але Apple не здатна задовольнити попит.

Іншими словами, невдалий запуск iPhone став для інвесторів гіршим кошмаром, який, по всій видимості, завдасть серйозної шкоди фінансовим показникам корпорації в найважливішому для неї кварталі року.