Конструкция под пресс волл.
 

Торговий Дім «Аксіома-Техно» взяв участь у виставці «Безпека-2008»

В термін з 21 по 24 жовтня 2008 року в Києві проходила виставка «Безпека-2008» . Для представників індустрії безпеки, а також для тих, хто цікавиться останніми «ноу-хау» у цій галузі це, без перебільшення, була найбільш очікуєма подія року.

Торговий дім «Аксіома-Техно» був представлений на виставці не як звичайна торгова структура, а як сучасна компанія, що пропонує своїм Партнерам та Замовникам найсучасніше обладнання та технології безпеки, а також забезпечує технічне супроводження монтажу та використання систем безпеки, надає повний спектр консультаційних та проектних послуг.

На стенді нашої компанії під лозунгом «Рішення для бізнесу – Безпека приватноі власності і захищеність комерційних підприємств.» відвідувачи мали чудову нагоду ознайомитись з останніми розробками та новинками російського виробника систем радіоканальної охорони «Альтоніка» , а також лідера у виробництві систем охоронного відеоспостереження – канадської компанії Lorex . Безпосередня присутність на стенді ТД «Аксіома-Техно» високоповажних представників вищезгаданих компаній викликала неабиякий інтерес з боку відвідувачів та сприяла заключенню цілої низки договорів про пратнерство та постачання обладнання.

Загалом на стенд ТД «Аксіома-Техно» завітали більш ніж 500 відвідувачів, яким було надано детальну інформацію як про нашу компанію, так і про системи та обладнання, що було на стенді та в каталогах.

В рамках проведення виставки ТД «Аксіома-Техно» при безпосередній участі представників ООО «Альтоніка» було організовано семінар «Радіо канальні системи охорони та переваги їх використання у Україні» який відвідали 58 представників охоронних та монтажних компаній, будівельних організацій та приватних підприємств.

Ми сердечно вдячні всім тим, хто завітав до нас та запрошуємо відвідати наш стенд на наступній виставці у 2009 році.

Запрошуємо до подальшого взаємовигідного партнерства!

Вернуться к списку новостей

© 2008 "Аксиома-Техно" Все права защищены
office@axioma-techno.com


купить на день рождения.
Запорная арматура - Клапан
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Український рейтинг TOP.TOPUA.NET ???Mail.ru
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. ProtoPlex: программы, форум, рейтинг, рефераты, рассылки!   Рейтинг сайтов TOP•MostInfo.net