Партнер Xiaomi підтвердив бездротову зарядку в Mi 7

Xiaomi ще восени приєдналася до консорціуму Wireless Power Consortium (WPC), відомому своїм стандартом бездротової зарядки Qi. Підтримку цієї технології приписують прийдешньому флагманському смартфону Xiaomi Mi 7, а китайський ODM-виробник Longcheer повідомив подробиці.

Що розповіли?
Тестування модулів бездротових зарядок для Mi 7 почалося в кінці минулого року, а масове виробництво компонента планують почати до китайського Нового року (середина лютого). Офіційний акаунт Longcheer в WeChat підтвердив, що Xiaomi працює з постачальником Apple – американської Integrated Device Technology (IDT), яка спеціалізується на технологіях бездротової зарядки і є лідером цього ринку. Як очікується, офіційний анонс Xiaomi Mi 7 відбудеться в березні-квітні 2018 року, причому разом зі стандартною моделлю може вийти великий Mi 7 Plus. Про передбачувані характеристики новинок ми вже писали.

Xiaomi володіє 20% активів Longcheer, і компанії співпрацюють уже не перший рік. Свого часу ODM-партнер випускав смартфони Redmi третього покоління, а зараз йому доручають виробництво пристроїв «розумного» будинку.